Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Państwo,
w związku z tragiczną sytuacją dzieci i kobiet, które uciekają do naszego kraju z ogarniętej wojną Ukrainy i potrzeby pomocy im przynajmniej na poziomie artykułów pierwszej potrzeby, ruszamy w naszej szkole z akcją  humanitarną. Przy Echu Dnia w Radomiu powstał sztab koordynujący zbiórką dla ukraińskich rodzin, które już trafiły do naszego regionu. Po rozmowie z personelem tego sztabu p. Katarzyną Mazur nasza pomoc powinna być ukierunkowana na artykuły takie jak:  koce, materace, pościel, kołdry, poduszki i środki higieny osobistej/np.: szczoteczki i pasty do zębów, mydła w dozownikach, chusteczki nawilżone dla niemowląt, mleko w proszku, ręczniki papierowe, proszek do prania/. Wiemy, że jesteście Państwo bardzo wrażliwi na krzywdę słabszych, potrzebujących i dlatego wspólnie, w miarę swoich możliwości-jako społeczność PSP 11- aktywnie weźmy udział w tej ofiarnej, szlachetnej pomocy.
Prosimy Państwa, ze względu na informację, że pracownik naszej szkoły p. Katarzyna Cielecka
w najbliższą sobotę będzie jechała na granicę z Ukrainą, rozszerzamy naszą pomoc również na maskotki, zabawki dla dzieci/ czyste, bez śladu zniszczenia/, soki w kartonikach z rurką dla dzieci, wafelki, lizaki, czekolady plastry z opatrunkiem, syropy leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe dla dzieci, kurtki dla dzieci i kobiet, czapki, duże torby zakupowe.
PSP 11.