Pani Alina Ziętek

Czwartek 8:00-12:10
Piątek 8:00-12:30

Naszym czytelnikom oferujemy:
księgozbiór liczący ponad 8600 woluminów, na który składają encyklopedie, słowniki, albumy, lektury, literatura popularno – naukowa, literatura pedagogiczna, literatura dziecięca i młodzieżowa,
zbiory specjalne, w tym kasety wideo i płyty CD i DVD z adaptacjami lektur szkolnych i programami edukacyjnymi, płyty CD z piosenkami i muzyką edukacyjną oraz czytanymi lekturami.
Biblioteka szkolna, oprócz tradycyjnej pracy bibliotecznej, prowadzi szereg zajęć dydaktyczno – wychowawczych. Organizuje imprezy biblioteczne i czytelnicze, konkursy, itp. Przy bibliotece działa Klub Przyjaciół Biblioteki „Mole książkowe”. Każdego roku obchodzone są święta biblioteczne takie jak:
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych,
Dzień Głośnego Czytania,
Międzynarodowy Dzień Książki,
Cała Polska Czyta Dzieciom.
Przy współpracy z Miejską Biblioteką im. Józefa A. i Andrzeja S. Załuskich w Radomiu bierzemy udział
w lekcjach bibliotecznych i spotkaniach autorskich.