ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCE PRZEBYWANIA W BUDYNKU

ZARZĄDZENIEM DYREKTORA ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO NR 2 W RADOMIU NA OKRES OD 16 DO 30 KWIETNIA 2022 WPROWADZA SIĘ NASTĘPUJĄCE ZASADY BEZPIECZEŃSTWA DOTYCZĄCE PRZEBYWANIA W BUDYNKU

PODSTAWA PRAWNA: Zarządzenie Prezesa Rady Ministrów nr 87 z dnia 14 kwietnia 2022 w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO.

1. Do budynku mogą wejść wyłącznie pracownicy ZSP2 (nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji).
2. Uczniowie PSP 11 (klasy I – VII – bez rodziców).
3. Wychowankowie Przedszkola Publicznego Nr 21 z jednym opiekunem.
4. Wszystkie drzwi wejściowe do budynku pozostają zamknięte.
5. Osoby chcące skontaktować się z sekretariatem mogą zrobić to drogą mailową lub telefonicznie.
6. Uczniów PSP 11, których odbierają rodzice należy prosić przez Panią szatniarkę stojącą przy drzwiach wejściowych do szatni.
7. Uczniów ze świetlicy szkolnej prosimy dzwoniąc do drzwi głównych. Nauczyciel świetlicy sprawdza, czy po dziecko przyszła osoba upoważniona. Pani woźna sprowadza dziecko, na które rodzic będzie oczekiwał przy wejściu do szatni na zewnątrz.
8. Wychowankowie przedszkola odbierani są przez jednego opiekuna, który prosi dziecko przez domofon i odbiera w szatni.

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich naszych podopiecznych prosimy o respektowanie powyższych zasad.