Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Z uwagi na obecną sytuację zagrożenia koronawirusem, uroczystości z wiązane z zakończeniem roku szkolnego 2019/2020 zostają odwołane. Swiadectwa ukończenia szkoły będą do odbioru w sekretariacie szkolnym.
W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą edukację. Nic nie było „normalne”, wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania. Napotykaliśmy trudności, nie uniknęliśmy błędów, dlatego tym bardziej cieszymy się, że z powodzeniem udało nam się realizować kształcenie na odległość. Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie.