Szkolny konkurs „Mistrz pięknego czytania”

W dniach 3 – 5 stycznia 2023 roku odbył się szkolny konkurs „Mistrz pięknego czytania”. Uczestnikami byli uczniowie klas 1 – 5. Celem konkursu była popularyzacja książek i czytelnictwa oraz wyrabianie nawyku czytania jako formy spędzania wolnego czasu. Jury w składzie p. Alina Ziętek, p. Katarzyna Ciereszko i p. Bożena Wójcik oceniając piękne przeczytanie przygotowanego fragmentu i technikę czytania nieznanego tekstu postanowiło przyznać następujące wyróżnienia: W kategorii klas 1 mistrzem pięknego czytania został Adrian D. z klasy 1a. W kategorii klas 2 mistrzem pięknego czytania została Liliana S. z klasy 2c. W kategorii klas 3 mistrzem pięknego czytania została Nadia Sz. z klasy 3a. W kategorii klas 4 mistrzami pięknego czytania zostały Gabrysia W. z klasy 4a i Nikola G. z klasy 4b . W kategorii klas 5 mistrzem pięknego czytania została Lena Z. z klasy 5b. Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.