Spotkanie walentynkowe

Pomysł podjęcia współpracy z  Placówką Opiekuńczo-Wychowawczą „Słoneczny Dom” w Radomiu zrodził się z potrzeby pomagania innym. Uczniowie klasy VIII a Weronika Szaniawska, Dagmara Zawolik,  Oskar Szmidt wraz z Elizą Klamut przygotowali spotkanie walentynkowe, które nie tylko wprowadziło uczestników w klimat  tego zwyczaju , ale przede wszystkim stworzyło szansę na nawiązanie nowych znajomości pomiędzy uczniami PSP 11 a wychowankami radomskiej placówki. Konkursy plastyczne, gry zespołowe, w otoczeniu walentynkowych dekoracji, zapewniły zarówno dobrą zabawę, jak i zachęciły do zaplanowania kolejnej wspólnej imprezy.
Uczniowie i Eliza Klamut dziękują tym wszystkim, którzy przekazali na to spotkanie słodycze oraz radomskiej firmie Natural felicea  za ufundowanie nagród.