Pierwszy Szkolny Bieg Niepodległości

10 listopada o godzinie 15.00 członkowie społeczności szkolnej wzięli udział w „Pierwszym Szkolnym Biegu Niepodległości” na dystansie 1×918 metrów, którego długość układała się w symboliczną datę odzyskania niepodległości przez naszą ojczyznę. Kilkudziesięciu uczestników biegu, przybranych w symbolikę narodową, tworząc biało-czerwony peleton, wysiłkiem fizycznym uczciło narodowy wysiłek naszych przodków, który doprowadził nasz kraj do wolności. Po zakończeniu biegu wykonano pamiątkowe zdjęcie by pamięć o tej tradycji pozostała nie tylko w sercach uczestników lecz przeniesiona została na karty szkolnej kroniki. Wszystkim, którzy swym zaangażowaniem przyczynili się do organizacji uroczystości serdecznie dziękujemy.
Z historycznym pozdrowieniem
Organizatorzy.