Ogólnopolski grant „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”

Ogólnopolski grant „Centrum Mistrzostwa Informatycznego” został przyznany naszej szkole!!

Konkurencja była dość duża do projektu zakwalifikowało się tylko 1500 szkól z całej Polski – nam się udało!!
Centrum Mistrzostwa Informatycznego – to ogólnopolski projekt grantowy, którego celem jest aktywizacja oraz rozwijanie pasji, zainteresowań i talentów informatycznych uczniów.
W Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2 w Radomiu, w roku szkolnym 2020/2021 już od września realizowany będzie ogólnopolski projekt grantowy „Centrum Mistrzostwa Informatycznego”.  W ramach, którego realizowane będzie kółko informatyczne z programowania ( robotyka) dla uczniów klas 4-6.  Uczestnictwo w dodatkowych zajęciach w dziedzinie IT to szansa dla naszych uczniów na rozwój, rozwijanie pasji.