Nowości w szkolnej bibliotece

Księgozbiór biblioteki szkolnej sukcesywnie się powiększa. W ostatnich dniach zakupiono 45 nowości wydawniczych. Uczniowie klas młodszych mogą wypożyczyć pozycje z bardzo lubianej serii „Czytam sam” oraz kolejne przygody zwariowanego psa Kostka. Na chłopców czekają opowiadania o „Batmanie”, „Koszmarnym Karolku” i bohaterach popularnej gry „Minecraft”. Dziewczynki mogą przeczytać nowe historie Biedronki i Czarnego Kota, Anny i Elsy z Krainy Lodu, Hani Humorek czy też Nelly Rapp.
Dla klas starszych zakupiono całą serię „Opowieści z Narnii”, wszystkie tomy fantastycznego „Baśnioboru” oraz kolejne opowiadania Andrzeja Maleszki z cyklu „Magiczne drzewo”. Ponadto uczniowie mogą wypożyczyć wzruszające przygody psiego przyjaciela w książkach „Był sobie pies” i „O psie, który wrócił do domu”.
Nauczyciel bibliotekarz zachęca wszystkich uczniów, a w przypadku klas młodszych także rodziców do odwiedzania biblioteki i korzystania z ciekawych, nowych książek.
Biblioteka jest czynna codziennie. Zapraszamy.