KONKURS Z OKAZJI NARODOWEEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Dnia 1 grudnia 2022 roku w szkolnej sali gimnastycznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla laureatów konkursów zorganizowanych dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Na zorganizowane trzy konkursy, w różnych kategoriach wiekowych, uczniowie naszej szkoły wykonali około 100 prac. Uczniowie klas 1-3 odebrali swoje nagrody z rąk dyrekcji o godzinie 11.30, zaś uczniowie klas starszych godzinę później. Atrakcyjne nagrody ufundował Radomski Oddział Instytutu Pamięci Narodowej za co organizatorzy składają najserdeczniejsze podziękowania. Jakość prac i niezwykle liczny udział uczniów udowodnił, że społeczność naszej szkoły wartości patriotyczne potrafi nie tylko ustnie wskazać, lecz także swoją postawą godnie i wzorowo zaprezentować. Uroczystość wręczenia nagród zamknęła tym samym uroczystości szkolne związane ze świętem 11 listopada, na które złożyły się poza konkursami również uroczyste akademie oraz rozegrany po raz pierwszy szkolny bieg niepodległości. W całości obchodów szczerze zaangażowała się cała społeczność szkolna co naszą placówkę szkolną napawa szczególną dumą. Wszystkim uczestnikom, osobom pomagającym w organizacji oraz rodzicom składamy gratulacje i najserdeczniejsze podziękowania.
Z patriotycznym pozdrowieniem
Organizatorzy.
LISTA LAUTEATÓW KONKURSÓW Z OKAZJI NARODOWEEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI:
Patriotyczny konkurs na kokardę narodową
1miejsce Yasmin Pylypiv 3B
2miejsce Julia Kurek 3A
2miejsce Aleksander Zawadzki 1B
3miejsce Hania Krakowska 3A
Julia Skóra 2B
Julia Figura 2C
Iga Cholewa 3B
Klasy IV-VIII