Konkurs „Mistrz pięknego czytania”

W dniach 21-23 lutego 2022 roku odbył się szkolny konkurs „Mistrz pięknego czytania”. Uczestnikami byli uczniowie klas 1 – 7. Celem konkursu była popularyzacja książek i czytelnictwa oraz wyrabianie nawyku czytania jako formy spędzania wolnego czasu. Jury w składzie p. Alina Ziętek, p. Katarzyna Ciereszko, p. Bożena Wójcik i p. Emilia Dańska oceniając piękne przeczytanie przygotowanego fragmentu i technikę czytania nieznanego tekstu postanowiło przyznać następujące wyróżnienia: W kategorii klas 1 mistrzem pięknego czytania została Maja S. z klasy 1c. W kategorii klas 2 mistrzem pięknego czytania została Alicja B. z klasy 2b. W kategorii klas 3 mistrzami pięknego czytania zostali Maja B. z klasy 3a i Fabian S. z klasy 3b. W kategorii klas 4 mistrzem pięknego czytania został Wiktor S. z klasy 4b. W kategorii klas starszych mistrzem pięknego czytania został Jan P. z klasy 7a. Wyróżnienie otrzymała Oliwia P. z klasy 6a. Zwycięzcom gratulujemy. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.