Kochani Rodzice uczniów PSP 11

Dyrekcja i nauczyciele Publicznej Szkoły Podstawowej nr 11 w Radomiu pragną wyrazić podziękowanie wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w realizację zdalnego nauczania, mobilizowanie swojego dziecka do wykonywania ćwiczeń, zadań, projektów utrwalających dotychczasową wiedzę
i umiejętności, a także za pomoc umożliwiającą dalszą realizację podstawy programowej.

Obecna trudna sytuacja związana z pandemią jest dla nas wszystkich dużym wyzwaniem, dlatego tym bardziej dziękujmy za zrozumienie i wzajemną życzliwość. Choć wszyscy jesteśmy mocno obciążeni nową rzeczywistością, pamiętajmy, że dzieci na nas liczą. Wspierajmy je, pomagajmy, ale również dyscyplinujmy, aby cały proces zdalnego nauczania był owocny szczególnie dla nich.

Życzymy Państwu dużo zdrowia!