W tygodniu poprzedzającym Święta Bozego Narodzenia, dzieci z każdej grupy przedszkolnej oraz zerówka szkolna przygotowały dla rodzicówi Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu. Piękna sceneria oraz śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w iście świąteczny nastrój. Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa, prezentowały swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Był więc Józef i Maryja, aniołowie, pastuszkowie, Królowie oraz dzieci. Wszyscy we wspaniałych strojach, przygotowanych przez rodziców, prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Po przedstawieniu wszyscy obecni złożyli sobie Świąteczne życzenia.