Wizyta świętego Mikołaja w naszym Przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały „Mikołajowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i nie kazał długo na siebie czekać. Wszystkie przedszkolaki wyszły na spotkanie ze świętym i zaprosiły go do swoich grup. Nasz gość został przywitany piosenką. Niektóre dzieci po raz pierwszy witały Mikołaja w przedszkolu. Wszystkie bardzo przeżywały to spotkanie. Na niejednej twarzy można było zobaczyć niepewność i obawę, ale przede wszystkim radość. Opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu. Mikołaj wręczał każdemu dziecku paczkę, a prezenty były wspaniałe: zabawki, książki i słodycze.