ODDZIAŁ II „Biedronki” to 4 i 5-latki. W roku szkolnym 2019/2020 wychowawcami grupy są mgr Beata Kopyciok i mgr Agnieszka Podgórska, a opiekunem przedszkolnym jest p. Ewa Dejniak. W grupie mamy 23 dzieci, w tym 12 dziewczynek i 11 chłopców. Większość dzieci uczęszczała razem do grupy w poprzedniej placówce, ale nowe dzieci zostały przyjęte z wielką dozą serdeczności i już się u nas zadomowiły na dobre. Wiek 4 i 5 lat charakteryzuje się dużą ciekawością świata. Dzieci uczestniczą w zajęciach z języka angielskiego, religii i rytmiki. 4-latki przychodzą do przedszkola bardzo chętnie i uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z zastosowaniem różnych technik. Wiele radości sprawia im także nauka tańców oraz śpiewanie piosenek. Dziewczynki lubią zabawę w kąciku kuchennym, a chłopcy tworzą piękne budowle z klocków. Każdy dzień w przedszkolu to nowe wyzwania i doświadczenia.